Avatar
Witaj Gościu
Half-Life 2: The Orange Box to specjalny zestaw przygotowany dla komputerów stacjonarnych jak i konsol Xbox360 i PlayStation 3.
Half-Life 2: The Orange Box to specjalny zestaw przygotowany dla komputerów stacjonarnych jak i konsol Xbox360 i PlayStation 3. Prócz gier które premiery miały już jakiś czas temu w packu znajdzie sie najnowsza część HL2 Episode Two. Wszystkie tytuły oparte są o najnowszy silnik Valve zwany 'Source'. Tak więc w skład zestawu wchodzą:
- Half-Life 2 - kontynuacja wielkiego hitu z 1998 roku. Fabułą gry to historia Gordona Freemana i towarzyszki Alyx Vance. Cała akcja toczy się w mieście City17, gdzie napotykamy na pozaziemską rasę (Kombinot).

- Half-Life 2: Episode One - pierwszy lecz nie ostatni dodatek do HL2. Rozwiniecie dotychczasowej fabuły Gordona i Alyx o zupełnie nowe wątki.

- Half Life 2: Episode Two - drugi oficjalny dodatek do HL2. Tym razem akcja będzie się toczyć z dala od miast i zabudowań.

- Portal - zręcznościowo-logiczna gra, w której dysponujemy miotaczem energii, dzięki któremu tworzymy teleporty i możemy przemieszczać się do innych lokacji. Celem gry jest rowiązywanie wszelakich zagadek.

- Team Fortress 2 - gra wyglądająca jak komiks, wcielamy się w jedną z kilku rodzaji postać i toczymy drużynową "wojnę" posługując się przy tym unikalnymi zdolnościami.
6.76.7
Gatunek
strzelanina
Producent
Valve Software
Wydawca
Electronic Arts
Wydawca polski
Electronic Arts Polska
Internet
www.half-life2.com/
Premiera
11.12.2007
W Europie
14.12.2007
Klasyfikacja zawartości wg PEGI
Kategoria wiekowa
Zastrzeżenia
Dodatkowe cechy i opcje
Blu-Ray Disc tak
PS Store niedostępna
Demoniedostępne
On-line multiplayerdo 16 graczy
Statystyki kikoo - Ilu graczy...?
Obserwuje0
Oczekuje0
Posiada11
Aktualnie gra3

Forum gry - opinie naszych Czytelników

13.11.2009 | 20:56 | zackpp ocenił tę grę na 10
» Gra jest WYJEBANA daje 9/10 ale z racjii że taka niska ocena dałem 10
Zaloguj się lub otwórz nowe konto w wortalu, aby zostawić komentarz...