„Amerykańscy” naziści mogą się bać. Premierowy zwiastun Wolfenstein II: The New Colossus

B.J. Blazkowicz ponownie chwyta giwery w dłoń i wyrusza do Stanów Zjednoczonych, aby tym razem stamtąd przepędzić zwycięzców II wojny światowej w alternatywnej rzeczywistości. Bohater nie będzie oszczędzał przeciwników, co widać na premierowym zwiastunie gry, gdzie nazistowski trup ściele się gęsto. Zobaczcie klip.

I przeczytajcie jeszcze fragment informacji prasowej od Cenegi:

Wolfenstein II: The New Colossus wynosi akcję i chaos serii na nowy poziom. Jako B.J. „Terror-Billy” Blazkowicz gracze muszą zjednoczyć zbieraninę bojowników ruchu oporu, których łączy jeden cel: wykopanie okupantów z Ameryki!

W Wolfensteinie chodzi o mocną akcję, walkę oraz historię – opowiada Jens Matthies, dyrektor kreatywny ze studia MachineGames. W The New Colossus jeszcze bardziej przesunęliśmy granice kreatywności i nie możemy się doczekać, aż gracze wezmą udział w stworzonej przez nas szalonej przygodzie.

Wolfenstein II zabiera graczy do okupowanej Ameryki na misję zrekrutowania najśmielszych przywódców podziemia wciąż opierających się terrorowi. Gracze będą walczyć z okupantami w najbardziej znanych miejscach Ameryki, takich jak miasteczko Roswell w stanie Nowy Meksyk, znajdujący się pod kwarantanną Nowy Orlean czy zdewastowany nuklearnym wybuchem Manhattan. Wyposażeni w niesamowity arsenał broni takich jak nowy Dieselkraftwerk oraz innowacyjne umiejętności przedrą się przez legiony podrasowanych żołnierzy i übersoldatów w najbardziej oczekiwanej strzelance tego roku.

Zostaw komentarz

Na tapecie
A Plague Tale: Innocence