Batman też ma swoją PS4

Sony ostatnio lubuje się w limitowanych edycjach swojej najmocniejszej konsoli. Pod koniec zeszłego roku mogliśmy zdobyć 20th Anniversary Edition, a już w czerwcu będzie można kupić peesczwórkę z logiem Batmana.

Limitowana wersja konsoli z Batmanem w roli głównej wydawana jest ze względu na premierę gry z człowiekiem-nietoperzem. Sprzęt pojawi się na półkach sklepowych tego samego dnia co gra Arkham Knight, czyli 23 czerwca. Zobaczcie jak konsola wygląda na fotkach i przeczytajcie fragment z otrzymanej przez nas informacji prasowej, oczywiście od SCEP:

Zestaw w edycji limitowanej będzie zawierać limitowaną edycję stalowoszarego PS4 ze specjalnym wzorem Batman: Arkham Knight, pasujący do niego bezprzewodowy stalowoszary kontroler DUALSHOCK 4, grę kończącą serię Arkham – Batman: Arkham Knight na Blu-Ray, a także ekskluzywną zawartość, Scarecrow Nightmare, dostępną jedynie na PS4. W Scarecrow Nightmare rozegracie trzy dodatkowe misje. Gdy zaćmienie słońca pogrąża Gotham w ciemnościach, tylko pełny arsenał Batmobilu pozwoli ci stawić czoła potężnemu strachowi na wróble i jego armii.

Poza zestawem w edycji limitowanej mamy też zestaw Batman: Arkham Knight na PS4, który zawiera czarny PS4 i kontroler DS4, grę Batman: Arkham Knight na Blu-Ray oraz ekskluzywne misje Scarecrowa.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Final Fantasy VII Remake