Battleborn będzie jak serial. Otwarta beta rozpocznie się za dwa tygodnie

Battleborn będzie jak serial. Otwarta beta rozpocznie się za dwa tygodnie

Już na początku maja zadebiutuje nowy tytuł od twórców serii Borderlands. W Battleborn wcielimy się jednego z kilkudziesięciu zróżnicowanych bohaterów, aby uratować ostatnią aktywną gwiazdę – Solusa. Właśnie poznaliśmy szczegóły trybu fabularnego produkcji oraz datę początku otwartych testów produkcji.

W Battleborn fabuła – którą przechodzić będziemy w kooperacji – będzie jedynie dodatkiem, a właściwa rozgrywka odbywać będzie się w trybach sieciowych. Otwarte testy produkcji rozpoczną się 8 kwietnia, więc przed zakupem będzie można sprawdzić czy nowe dziecko Gearbox przypadnie nam do gustu. Zapoznajcie się z informacją prasową oraz nowym zwiastunem.

Opowieść w Battleborn przyjmie formę podobną do serialu telewizyjnego, w którym gracz wraz z przyjaciółmi (jako dowódca Battleborn) stanie się główną gwiazdą. 2K i Gearbox Software traktują datę premiery gry, 3 maja, jako dzień startu serialu, ponieważ struktura gry przypomina epizodyczny show w TV. „Sezon” zawarty w Battleborn to jedna, długa opowieść rozciągająca się na osiem odcinków (plus prolog). Każdy z odcinków opowiadać będzie samodzielną historię o walce bohaterów w celu uratowania ostatniej gwiazdy – Solusa.

Aby spróbować epizodycznej historii Battleborn nie trzeba będzie długo czekać, ponieważ otwarta beta rusza 8 kwietnia i będzie można w nią grać do 18 kwietnia. Beta zawierać będzie dostęp do dwóch epizodów z trybu fabularnego: Void’s Edge oraz The Algorithm, dwóch z trzech trybów multiplayer: „Incursion” i „Meltdown”, wszystkich 25 bohaterów, a także mnóstwa sprzętu i systemu rozwoju postaci.

Zostaw komentarz

Na tapecie
A Plague Tale: Innocence