Bethesda zapowiada Wolfenstein: The Old Blood – samodzielny dodatek do The New Order

Bethesda zapowiedziała właśnie samodzielny dodatek do Wolfenstein: The New Order, który będzie prequelem do wydarzeń przedstawionych w grze.

Dodatek o podtytule The Old Blood zadebiutuje 6 maja zarówno w wersji cyfrowej jak i pudełkowej, a misja B.J. Blazkowicza składać się będzie z dwóch części. Oto opis przygotowany przez polskiego wydawcę produkcji, firmę Cenega:

Jest rok 1946, a naziści są o krok od zwycięstwa w drugiej wojnie światowej. W desperackiej próbie, która ma przechylić szalę na korzyść aliantów, B.J. Blazkowicz musi wyruszyć na epicką, dwuczęściową misję do Bawarii. Część pierwsza Wolfenstein: The Old Blood – Rudi Jäger i legowisko wilków – pozwoli B.J. Blazkowiczowi zmierzyć się z fanatycznym naczelnikiem więzienia w trakcie próby włamania na zamek Wolfenstein i wykradnięcia współrzędnych ośrodka generała Trupiej Główki. W części drugiej – Mroczne sekrety Helgi von Schabbs – w poszukiwaniu współrzędnych nasz bohater przybywa do miasta Wulfburg, gdzie nazistowska archeolog wykopuje tajemnicze artefakty, mogące uwolnić mroczną, starożytną moc.

Powrót do świata serii Wolfenstein był dla nas świetną zabawą – stwierdził Jerk Gustafsson, kierownik produkcji w MachineGames. Z chęcią odkryliśmy przed graczami wydarzenia, które były wstępem do wątku fabularnego z The New Order. Wydaje nam się, że fanom bardzo spodoba się ta historia, świetna akcja oraz, oczywiście, walka z użyciem nowych rodzajów broni.

Poniżej zobaczycie zwiastun z polskimi napisami.

Zostaw komentarz

Na tapecie
DOOM Eternal