Bloodborne ocenione, najlepszy tytuł ekskluzywny na PS4

Bloodborne ocenione, najlepszy tytuł ekskluzywny na PS4

Nie Killzone, nie inFamous, a gra od From Software zebrała najlepsze noty sposób wydanych do tej pory ekskluzywnych tytułów na PlayStation 4. Recenzenci chwalą praktycznie każdy element produkcji.

Klimat, system walki, bossowie, oprawa, poziom trudności, szybkie tempo rozgrywki, tryb sieciowy – to wszystko, za co pokochaliśmy serię Souls, znalazło się także w Bloodborne, choć trzeba podkreślić, że to jednak inna gra, ale tak samo wymagająca i nie pozwalająca odejść od ekranu, a do tego działająca bardzo płynnie. Jedyną wadą produkcji jest tak naprawdę długi czas wczytywania po śmierci, ale From Software zapewniło, że już pracuje nad łatką niwelującą tę niedogodność.

W chwili obecnej średnia ocen na świecie wynosi 93%, co czyni z Bloodborne grę prawie idealną w swoim garunku. Takie same werdykty, jak zagraniczni recenzenci, wydały też największe, rodzime serwisy – Eurogamer wystawił dziewiątkę, gram.pl też, a Polygamia każe zakupić grę. Nasza recenzja tytułu pojawi się kiedy tylko zwiedzimy mroczne miasto Yharnam, pokonując zapewne po drodze wielu wymagających przeciwników.

Bloodborne debiutuje już jutro.

Zostaw komentarz