Bungie prezentuje ostatnie rozszerzenie do Destiny

Bungie prezentuje ostatnie rozszerzenie do Destiny

Bungie ujawniło ostatnie rozszerzenie, w jakie zagrają posiadacze Destiny. Dodatek zatytułowany jako „Rise of Iron” wprowadzi do gry m. in. nową lokację, opowieść, sprzęt, Raid czy przeciwników. Zobaczcie zwiastun.

Premiera rozszerzenia odbędzie się 20 września na PlayStation 4 i aby w nie zagrać trzeba będzie posiadać, oprócz podstawowej wersji gry, także poprzednie rozszerzenie „The Taken King”. Przed obejrzeniem zwiastunu, zapoznajcie się z informacją prasową przesłaną do nas przez polskiego dystrybutora Destiny, firmę cdp.pl:

W nowym rozdziale serii gracze wracają do miejsca, w którym rozpoczęła się ich podróż, i łączą siły z jednym z największych bohaterów Destiny, by wspólnie stawić czoło przeciwnikowi z przeszłości. (…) Strażnicy muszą podjąć wyzwanie i wcielić się w rolę Żelaznych Lordów. W miarę rozwoju akcji połączą siły z legendą Złotej Ery ludzkości, aby ostatecznie pokonać plagę niepowstrzymanego zła. W grze dostępna będzie całkiem nowa zawartość, w tym nowa strefa na Ziemi – The Plaguelands, nowa misja typu Raid dla sześciu graczy, nowa przestrzeń społeczna – Felwinter Peak, nowa misja typu Strike dla trzech graczy w trybie współpracy, więcej zadań, elementów uzbrojenia i wyposażenia, nowy tryb wieloosobowy wraz z mapami, nowy poziom światła i nowa frakcja wrogich mutantów – Upadłych.

Rise of Iron to emocjonujący dodatek do uniwersum Destiny – powiedział Pete Parsons, dyrektor generalny Bungie. I dodał – Wciąż zaskakuje i inspiruje nas energia oraz entuzjazm stale powiększającej się społeczności Destiny.

Wszyscy gracze posiadający Rise of Iron będą mogli zdobyć Gjallarhorna, popularną broń, która powraca w tej części. Ci, którzy zamówią grę w przedsprzedaży, otrzymają broń w limitowanej edycji, Żelaznego Gjallarhorna z czarno-srebrną skórką. By ją zdobyć, trzeba będzie dodatkowo ukończyć misję w grze.

Zostaw komentarz