Call of Duty: Infinite Warfare oficjalnie zapowiedziane, zremasterowany pierwszy Modern Warfare także

Zgodnie z tym, co przeciekło do sieci w zeszłym tygodniu, nowa odsłona serii Call of Duty będzie nosić podtytuł Infinite Warfare i przeniesie nas nieco w przyszłość, ukazując wielki, ziemsko-kosmiczny bój. Co jednak interesujące, gracze, którzy zdecydują się nabyć edycję specjalną gry, otrzymają także zremasterowane, wydane oryginalnie w 2007 roku Modern Warfare. Zobaczcie trailer oraz wszystkie opublikowane materiały.

Poniżej przeczytacie informację prasową przesłaną do nas przez polskiego wydawcę gry, firmę cdp.pl, obejrzycie zwiastun, a także zerkniecie na pierwsze screeny, zarówno z Infinite Warfare jak i Modern Warfare Remastered. Premiera obu produkcji odbędzie się 4 listopada.

cdp.pl, dystrybutor gier firmy Activision, ma przyjemność poinformować o oficjalnym ogłoszeniu nowej odsłony słynnej serii.

Call of Duty powraca do swych korzeni z klasyczną, epicką bitwą między dwiema armiami na skalę, jakiej nie widzieliśmy jeszcze w tej ustanawiającej rekordy sprzedaży serii. Światowa premiera Call of Duty: Infinite Warfare odbędzie się 4 listopada, porywając graczy do udziału w opowieści, która po raz pierwszy w historii serii wyniesiona zostanie ponad powierzchnię Ziemi, w szerokie przestrzenie naszego Układu Słonecznego.

Gra Call of Duty: Infinite Warfare dostępna będzie również jako część Edycji Legacy, która zawierać będzie dodatkowo powrót do pełnej kampanii oraz 10 map multiplayer cenionego przez graczy Call of Duty 4: Modern Warfare, w pełnym blasku HD jako Call of Duty: Modern Warfare Remastered.

Infinite Warfare i Infinite Warfare Legacy Edition, zawierająca Modern Warfare Remastered, dostępne będą na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Final Fantasy VII Remake