Co jeszcze na State of Play? Stellar Blade, Synduality czy Pacific Drive na zwiastunach

Główne dania z wrześniowego State of Play to God of War Ragnarök, Tekken 8 czy Rise of the Ronin, ale oprócz tego posilić się mogliśmy jeszcze przystawkami i deserami. Do nich zaliczyć można Stellar Blade, znane wcześniej pod nazwą Project EVE, czy Synduality, a także tytuły zmierzające na nowe gogle wirtualnej rzeczywistości. Zobaczcie wszystkie materiały!

Stellar Blade to konsolowy exclusive wydawany przez Sony, a tworzony przez przez koreańskie studio Shift Up. Gra znana była wcześniej jako Project EVE. Będzie to dynamiczny slasher, w którym przemierzymy Ziemię opanowaną przez potwory. Premiera w przyszłym roku na PS5.

Synduality to z kolejna gra akcji, tym razem od Namco Bandai, jednak osadzona w futurystycznych klimatach. Gra ukaże się na PS5, też w 2023 roku.

Pacific Drive to z kolei survival, a przetrwać będziemy musieli… za kierownicą samochodu, badając różne anomalie na północnym zachodzie Stanów Zjednoczonych. Tytuł ukaże się w przyszłym roku na PS5.

A w co zagramy zakładając gogle wirtualnej rzeczywistości PS VR 2, które mają ukazać się już w pierwszych miesiącach przyszłego roku? M. in. w Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge Enhanced Edition oraz „planszówkę” Demeo:

A na koniec nieco informacji o nagrodach w ramach programu lojalnościowego PlayStation Stars – będą to m. in. wirtualne figurki, a prezentują się tak:

Zostaw komentarz