Corvo wraca do akcji. Zwiastun Dishonored 2

U boku nowej protagonistki, w Dishonored 2 powróci także bohater pierwszej odsłony produkcji – Corvo. Zobaczcie zwiastun poświęcony temu skrytobójcy.

Zanim obejrzycie klip, przeczytajcie krótki opis przygotowany przez wydawcę gry, firmę Bethesda. Dishonored 2 zadebiutuje 12 listopada.

Piętnaście lat po wydarzeniach z pierwszej części Cesarski Obrońca Corvo Attano wraca do gry i wygląda na to, że z wiekiem stał się jeszcze lepszy (i silniejszy). Wciąż dysponuje znajomymi mocami, choć wszystkie doczekały się znacznych ulepszeń w porównaniu z wersjami, których używaliśmy w oryginalnym Dishonored z 2012 roku. Mignięcie pozwala teraz wstrzymać czas, by wybrać miejsce docelowe. Opętanie umożliwia przenoszenie się między gospodarzami, dzięki czemu Corvo zyskał zupełnie nowy sposób skrytego przemieszczania się w świecie gry. Zakrzywienie czasu daje całkowitą kontrolę nad upływem czasu, pozwalając na jego dowolne spowalnianie lub przyspieszanie. Wymienione przykłady to tylko wierzchołek góry lodowej. Więcej umiejętności Corvo zobaczysz w nowym, pełnym akcji zwiastunie – a przy okazji uchylamy rąbka tajemnicy konfliktu, który skłonił Corvo do wielkiego powrotu.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Ghost of Tsushima