Najwyższy czas na nowego Crasha! Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas zapowiedziany

Po sukcesie N. Sane Trilogy, czyli trzech pierwszych, całkowicie odświeżonych przygodach Crasha, Activision zdecydowało się na stworzenie kontynuacji trylogii. Nie będzie to remake, a całkowicie nowa produkcja. Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że w przeszłości pojawiły się swoiste kontynuacje, ale widocznie wydawca postanowił je potraktować bardziej jako spin-off’y i stworzyć własną wizję dalszych przygód popularnego jamraja.

Akcja platformówki rozpocznie się zaraz po części trzeciej. Neo Cortex, Doctor Nefarious oraz Uka Uka ugrzęźli na odległej planecie, jednak udaje im się uciec i ponownie staną na drodze do spokoju Crasha i jego przyjaciół. Ponownie czeka nas skakanie po poziomach, nie tylko jako rudy jamraj, ale także jako jego siostra Coco oraz jako wspomniany antagonista Neo Cortex. W grze założymy także cztery maski kwantowe, a każda z nich pomoże bohaterowi – np. spowolni czas czy pozwoli pobiegać po ścianach.

Poniżej obejrzycie zwiastun oraz rozgrywkę. Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas ukaże się jeszcze w tym roku, 2 października.

Zostaw komentarz