Crash otrzymał nowy poziom za darmo, ale tylko przez miesiąc

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy cieszy się wielką popularnością. Tak dużą, że wydawca i dystrybutor tego nie przewidzieli i na półkach sklepowych brakuje pudełek z grą. Wystarczy napisać, że trylogia Crasha była najlepiej sprzedającą się w czerwcu na świecie, pomimo tego, iż premierę miała… dwa dni przed końcem miesiąca. To cieszy, bo dzięki temu jest naprawdę duża szansa, że Vicarious Visions odświeży kolejne gry z Crashem lub jakąś inną platformówkę. Może Spyro?

Wracając jednak do meritum, chyba na fali tej popularności Activision zdecydowało się na gest i udostępniło w PlayStation Store nową, darmową planszę do pierwszej części Crasha Bandicoota. Jest to poziom o nazwie Stormy Ascent, który pierwotnie został zaprojektowany przez oryginalnych twórców gry, studio Naughty Dog, ale ostateczne nie trafił do gry – mówi się, że dlatego, iż twórcy uznali, że jest on po prostu… za trudny. Dzięki Vicarious Vision jednak sami możemy się o tym przekonać i spróbować zebrać wszystkie skrzynki, jak i złoty lub platynowy relikt za przebiegnięcie poziomu na czas.

Stormy Ascent dostępny jest już w PlayStation Store za darmo, ale zmieni się to po 19 sierpnia, kiedy za planszę trzeba będzie wyłożyć kilka złotych. Poniżej obejrzycie zwiastun:

Zostaw komentarz

Na tapecie
Marvel's Avengers