Crash powrócił! Premierowy zwiastun Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Crash Bandicoot, jedna z ikon konsol PlayStation – obecnie znajdująca się w rękach Acitivision, powraca w trylogii, w której znajdziemy trzy pierwsze części gry, całkowicie odświeżone przez studio Vicarious Visions. Zobaczie jak zremasterowana jedynka, Cortex Strikes Back oraz Warped prezentują się na premierowym zwiastunie.

Zanim zobaczycie zwiastun, przeczytajcie jeszcze informację prasową przesłaną do nas przez polskiego dystrybutora gry, cdp.pl. Niestety, tytuł nie posiada polskich napisów.

Fani mogą ponownie cieszyć się uwielbianą ikoną growych lat 90. dzięki w pełni zremasterowanej kolekcji gier, oferującej ponad 100 poziomów do zabawy. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy korzysta z atutów PlayStation 4, oferując zupełnie nowe oświetlenie, animacje, tekstury, modele i odtworzone przerywniki filmowe.

Gracze mogą po raz pierwszy zobaczyć, jak sobie radzą w porównaniu ze swoimi znajomymi i graczami z całego świata dzięki systemowi sieciowych rankingów. Pełne wsparcie gałek analogowych i zunifikowany system zachowywania stanów gry i checkpointów ułatwia nowym fanom cieszenie się klasyczną przygodą, zaś poprawione poziomy bonusowe i wyścigi z czasem stanowią wyzwanie dla fanów wysokiego poziomu trudności.

Po raz pierwszy można też przełączać się między dwiema postaciami – Crashem i Coco. Coco jest grywalną bohaterką w każdej z trzech gier i ma własny zestaw ataków.

Activision i Vicarious Visions, chcąc uhonorować dziedzictwo Crasha na wiele sposobów, zremasterowały ścieżkę dźwiękową, pełną takich instrumentów, jak ksylofony czy didgeridoo, a także nagrały nowe dialogi z kilkoma znajomymi głosami z oryginalnych gier z Crashem Bandicootem: Jess Harnell, Lex Lang czy Debi Derryberry.

Wiele osób na całym świecie, w tym i ja, uważa pierwsze gry z Crashem Bandicootem jako jedno z najwspanialszych growych doświadczeń. To zaszczyt dla całego Activision, że mogliśmy pomóc mu wrócić w 2017 roku, w dodatku w ładniejszej i bardziej grywalnej postaci niż kiedykolwiek – powiedział Eric Hirshberg, szef Activision, wydawcy gry. Nasz zespół Vicarious Visions wykonał fantastyczną robotę, oferując graczom Crasha takiego, jakiego zapamiętali, z wszystkimi korzyściami obecnych czasów.

Bardzo się cieszymy, że w końcu nadszedł dzień, gdy fani Crasha mogą wrócić do swoich ulubionych wspomnień z dawnych czasów – powiedziała Jennifer Oneal, szefowa studia Vicarious Visions. Chcieliśmy, by ten remaster AAA był fantastycznym przeżyciem dla wszystkich graczy, niezależnie od tego, czy mówimy o hardkorowcach, czy osobach grających po raz pierwszy w życiu.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Marvel's Avengers