Dante powraca, do tego jest ładniejszy

Dzisiaj ma miejsce premiera odświeżonej wersji DmC: Devil May Cry, reboota serii z Dantem w roli głównej. Zobaczcie zwiastun premierowy oraz opis nowości.

Warto też podkreślić, że reedycja produkcji zbiera bardzo dobre oceny – średnia na chwilę obecną wynosi 86%.

Stworzone przez studio Ninja Theory DmC Devil May Cry: Definitive Edition zawiera oryginalną, stylową grę akcji, wszystkie dostępne do tej pory dodatki, w tym kampanię „Vergil’s Downfall”, jak również nowe tryby gry i dodatkowe funkcjonalności w rozgrywce, dzięki czemu ten tytuł to doskonała propozycja dla  fanów serii Devil May Cry.

Nowością dla graczy w DmC Devil May Cry: Definitive Edition jest możliwość zagrania bliźniakiem Dantego, Vergilem, w trybie Bloody Palace. Dodatkowym wyzwaniem są również dodane tryby Gods Must Die oraz Must Style Mode, jak również Hardcore Mode, który został przygotowany z myślą o tym, by bardziej przypominał oryginalny styl gry znany z  serii Devil May Cry. Gracze DmC Devil May Cry: Definitive Edition otrzymali także zestaw kostiumów dla Dantego i Vergila, które są inspirowane oryginalnym wyglądem z klasycznego Devil May Cry. Wysokiej jakości produkcję można podziwiać w rozdzielczości aż 1080p i płynnych 60 klatkach na sekundę na obu konsolach.

Balans i usprawnienia umieszczone w DmC Devil May Cry: Definitive Edition zostały przygotowane na podstawie opinii grających w DmC Devil May Cry. To samo dotyczy modyfikatorów, które można włączyć na różnych planszach, w tym Turbo Mode, który dodatkowo podkręci tempo, by uczynić walkę jeszcze bardziej dynamiczną. Dodane zostały również nowe tabele rankingowe, trofea i funkcje społecznościowe.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Marvel's Avengers