Darmowy dodatek i gra w ramach rekompensaty za problemy z Unity

Darmowy dodatek i gra w ramach rekompensaty za problemy z Unity

Od czasu premiery Assassin’s Creed Unity boryka się ze sporymi problemami technicznymi – wspomniałem o tym w naszej recenzji. Ubisoft także zdaje sobie z nich sprawę i oprócz wydawania kolejnych łatek, przygotował dla niezadowolonych graczy sowitą rekompensatę.

Jaka to rekompensata? Nadchodzący dodatek o tytule Dead Kings pobierzemy za darmo, zaś posiadacze przepustki sezonowej będą mogli pobrać za darmo jedną z wybranych gier Ubisoftu z Far Cry 4 włącznie! Trzeba przyznać, że francuski deweloper umie udobruchać graczy… Zapoznajcie się z informacją prasową.

W dniu premiery jakość Assassin’s Creed Unity została umniejszona przez błędy i niespodziewane problemy techniczne. Te problemy nie pozwoliły wielu graczom cieszyć się grą i doświadczyć jej pełnego potencjału. Chcielibyśmy za to szczerze przeprosić.

W ramach podziękowań za wasze wsparcie, nadchodzące DLC Dead Kings zostanie udostępnione za darmo na wszystkich platformach (PC, PS4, XOne). Ci, którzy zakupili Season Passa, otrzymają za darmo inną grę Ubisoftu (do wyboru The Crew, Far Cry 4, Watch Dogs, Assassin’s Creed Black Flag, Rayman Legends lub Just Dance 2015).

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Zostaw komentarz