Divinity: Original Sin trafi na PlayStation 4

Divinity: Original Sin – jedna z najlepszych gier z gatunku RPG ubiegłego roku – trafi na konsolę PlayStation 4 wraz z nową, niezwykłą zawartością.

Gra RPG produkcji Larian Studios, Divinity: Original Sin, zdobyła uznanie mediów i fanów na całym świecie, sprzedała się w niemal milionie egzemplarzy w wersji na komputery osobiste i zgarnęła ponad 150 nagród i nominacji w kategorii „gra roku”. Teraz pojawi się na konsolach wraz z nową, obszerną i jeszcze ciekawszą zawartością w odsłonie Divinity: Original Sin – Enhanced Edition.

Divinity: Original Sin przeszło całkowitą przemianę obejmującą nowy, intuicyjny interfejs użytkownika przystosowany do kontrolerów, dzielony dynamicznie ekran umożliwiający wygodną zabawę, odświeżone dialogi nagrane z udziałem Alix Wilton Regan i Aleca Newmana, a również nową, wzbogaconą zawartość; liczne misje, style walki, lokacje, zmiany systemu tworzenia i odmieniona fabuła jeszcze bardziej poszerzają rozbudowany już świat Rivellonu.

Divinity: Original Sin – Enhanced Edition wprowadza nowe pokolenie w świat gatunku cRPG z pomocą izometrycznego widoku, rozgrywki opartej na działaniu w drużynie, turowego systemu walki, historii, która wciąga graczy w niezwykłą krainę fantasy umożliwiającą swobodną eksplorację, a również nowego, łatwego w obsłudze interfejsu z dzielonym ekranem.

Informacja pochodzi o polskiego dystrybutora gry, firmy cdp.pl.

Zostaw komentarz

Na tapecie
God of War Ragnarök