DmC i Devil May Cry 4 zostaną odświeżone na PS4

Capcom poinformował, że w przyszłym roku zagramy na PlayStation 4 w dwie ostatnie odsłony serii Devil May Cry. Obie gry czeka oczywiście mały lifting.

Devil May Cry 4 zadebiutował w 2008 roku. Gra, jako czwarta odsłona popularnego cyklu slasherów, została przyjęta ciepło, zgarniając średnią ocen na poziomie 85%. Teraz tytuł doczeka się m. in. 60 klatek na sekundę czy rozdzielczości 1080p. Devil May Cry 4 Special Edition pojawi się na rynku latem.

Drugim odświeżonym Devilem jest DmC: Devil May Cry, czyli swoisty reboot serii stworzony przez studio Ninja Theory i wydany w styczniu 2013 roku. Odświeżono przede wszystkim głównego bohatera (co nie wszyscy przyjęli dobrze), ale także setting i niektóre elementy rozgrywki. Wersja na PS4 doczeka się szybszej animacji i wyższej rozdzielczości, ale także nowych trybów – m. in. trybu Hardcore, który stanowić będzie nie lada wyzwanie. Co więcej, wszystkie nowości będzie można wyłączyć w opcjach.

DmC Devil May Cry: Definitive Edition – bo tak nazywać się będzie gra w wersji na PS4 – zadebiutuje 17 marca w cenie ok. 170 zł.

 

Zostaw komentarz

Na tapecie
Marvel's Avengers