Drugie, fabularne rozszerzenie do Ghost Recon Wildlands zadebiutuje jeszcze w maju

Jeszcze w maju zadebiutuje drugie, fabularne rozszerzenie do Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. W dodatku „Fallen Ghosts” poznamy wydarzenia po zakończeniu historii z podstawowej wersji gry. W Boliwii wybuchła wojna domowa. Państwo, chcąc zaprowadzić porządek, rekrutuje do pomocy wszystkich chętnych, wśród których jednak trafiają się także byli członkowie gangów czy najemnicy o nieznanej przeszłości.

Na terenie kraju działa także organizacja Los Extranjeros, która ma za zadanie wyeliminować działających w Boliwii amerykańskich agentów. Za ich ewakuację odpowiedzialni są członkowie tytułowych Duchów, jednak w pewnym momencie ich helikopter zostaje zestrzelony i muszą walczyć o życie w gęstej, tropikalnej dżungli.

W rozszerzeniu znajdzie się piętnaście misji, a naszym celem będzie wyeliminowanie czterech szefów gangów w trzech regionach. Maksymalny poziom, jaki będziemy mogli zdobyć wzrośnie do 35., ponadto pojawią się nowe talenty oraz bronie, w tym kusza. Pojawią się także intensywniejsze warunki pogodowe, przede wszystkim deszcze.

Rozszerzenie Fallen Ghosts dostępne będzie od 30 maja dla posiadaczy przepustek sezonowych i tydzień później dla pozostałych.

Poprzednie rozszerzenie – „Narco Road” – ukazało się w połowie kwietnia, a dołączaliśmy w nim do trzech gangów i staraliśmy się rozbić je od środka.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Marvel's Avengers