Dying Light 2 jednak w przyszłym roku. Techland potrzebuje dodatkowego czasu na testy

Dying Light 2 jednak w przyszłym roku. Techland potrzebuje dodatkowego czasu na testy

Cóż… Nie ma szczęścia Techland, jeśli chodzi o wydanie Dying Light 2. Pierwotnie gra miała ukazać się na początku zeszłego roku, potem na dłuższy czas słuch o niej zaginął, jednakże parę miesięcy temu w końcu ogłoszono, że premiera nastąpi 7 grudnia. Tymczasem polski producent jeszcze raz jest zmuszony przełożyć debiut tytułu – na szczęście tylko o dwa miesiące, do 4 lutego 2022 roku.

Techland wydał w tym zakresie oświadczenie – w skrócie, chodzi o dodatkowy czas na przetestowanie gry. W sumie, to lepiej tak, niż podążyć drogą Cyberpunka, prawda?

Celem naszej firmy zawsze było budowanie przejrzystej i uczciwej komunikacji z naszą społecznością, fanami i graczami. Każdego dnia staramy się rozwijać w tym elemencie.

Zespół stale rozwija produkcję, a gra jest już blisko mety. Prace nad tytułem zostały zakończone i obecnie jesteśmy w trakcie playtestów. Jest to zdecydowanie największy i najbardziej ambitny projekt, jaki kiedykolwiek zrobiliśmy. Niestety, zdaliśmy sobie sprawę, że aby doprowadzić produkcję do poziomu, który sobie wymarzyliśmy, potrzebujemy więcej czasu, aby ją dopracować i zoptymalizować.

займ на карту от сбербанка

Zostaw komentarz