Dzień opóźnień. The Last of Us: Part II, Gods & Monsters, Watch Dogs Legion i inne

Dzień opóźnień. The Last of Us: Part II, Gods & Monsters, Watch Dogs Legion i inne

Dzisiaj jest bez wątpienia pechowy dzień dla osób, które czekają na hity mające ukazać się w pierwszej połowie przyszłego roku. Właśnie dowiedzieliśmy się, że sequel The Last of Us nie ukaże się w lutym, podobnie jak Gods & Monsters od Ubisoftu. Również inny tytuł Francuzów, Watch Dogs Legion, z marca przeskakuje na późniejszy okres. A to jeszcze nie wszystko…

Również gry, które jeszcze nie mają ogłoszonej konkretnej daty premiery ukażą się później niż początkowo planowano. Chodzi o trzeci tytuł Ubisoftu, Rainbow Six Quarantine, który ukazać miał się do 31 marca 2020 marca, a teraz wiadomo, że ukaże się w kolejnym roku fiskalnym, który zaczyna się 1 kwietnia i kończy 31 marca, ale 2021 roku. Taki sam los spotka wspomniane Gods & Monsters oraz Watch Dogs Legion. Tak samo Ghost of Tsushima, ekskluzywny hit od Sucker Punch, miał zadebiutować w najbliższych miesiącach, ale nie ma na to szans i gra ukaże się dopiero w drugiej połowie przyszłego roku.

Na pewno jednak najbardziej jesteście ciekawi nowej daty premiery The Last of Us: Part II. Wyczekiwana produkcja Naughty Dog zadebiutuje 29 maja 2020 roku. Deweloper tłumaczy to, oczywiście, czasem potrzebnym na dopieszczenie produkcji. Czekamy!

Zostaw komentarz