[AKTUALIZACJA] Dziś Kratos i Atreus rozpoczynają ragnarök. Polska premiera ze zgrzytem

[AKTUALIZACJA] Dziś Kratos i Atreus rozpoczynają ragnarök. Polska premiera ze zgrzytem

Właśnie dzisiaj debiutuje kolejny hit od Sony – nowa odsłona serii God of War o podtytule Ragnarök. Z sieci napływają jednak nie najciekawsze informacje dotyczące płytowej wersji gry – mianowicie, przez błąd w dystrybucji, płytowe wydanie God of Wara (zarówno na PS5, jak i PS4) pozbawione jest polskiego dubbingu, pomimo stosownej informacji widocznej na pudełku z grą. Martwić nie musicie się, jeżeli zdecydowaliście się na wersję cyfrową – tam polskie głosy są.

Nie oznacza to, że tytuł pozbawiony jest całkowicie polonizacji – dostępne są bowiem polskie napisy, również menu jest przetłumaczone; brak jest tylko rodzimych głosów. O kłopocie wie już PlayStation Polska, które wystosowało stosowny komunikat:

Sony Interactive Entertainment przyznaje, że standardowa fizyczna edycja God of War Ragnarok zawiera informację o dostępności gry w polskiej wersji językowej. Produkt jest w pełni grywalny z polskimi napisami, menu oraz interfejsem, choć polska wersja dźwiękowa nie jest w tej chwili dostępna. Pracujemy nad szybkim rozwiązaniem tej sytuacji. O dalszych krokach będziemy informować na bieżąco.

Cóż, błędy zdarzają się nawet najlepszym i pozostaje chyba czekać na stosowne łatki… Tymczasem, zobaczcie zwiastun premierowy God of War Ragnarök:

AKTUALIZACJA @ 13.11:

PlayStation Polska poinformowało właśnie, przy niedzieli, że aktualizacja 2.01 dla God of War Ragnarök w wersji na PS5 – dodająca polski dubbing – jest już dostepna. Na stosowną łatkę dla wersji PS4 trzeba jeszcze chwilę zaczekać.

Zostaw komentarz