Electronic Arts zapowiedziało remaster Burnout Paradise

Burnout to święcąca niegdyś triumfy seria gier wyścigowych, w której oprócz szybkiej jazdy liczyło się rozbijanie innych pojazdów, głównie tych prowadzonych przez przeciwników. Paradise to ostatnia, pełnoprawna część tej serii, wydana przez Electronic Arts w 2008 roku na PS3 oraz… w marcu 2018 roku już na PS4. Remaster produkcji zaoferuje przede wszystkim wyższą rozdzielczość – 4K oraz animację w 60 klatkach na sekundę na konsoli PlayStation 4 Pro.

Poza tym, na płycie znajdziemy wszystkie osiem wydanych w dodatków, w tym rozszerzenie pozwalające pojeździć po wyspie Big Surf.

Burnout Paradise Remastered ukaże się już 16 marca w cenie ok. 170 zł. Zapoznajcie się z fragmentem informacji prasowej przesłanej do nas przez EA oraz zwiastunem gry. Możecie też przeczytać naszą recenzję produkcji sprzed aż dziewięciu lat.

Z przyjemnością ogłaszamy, że gra Burnout Paradise Remastered będzie dostępna od 16 marca 2018 roku na PlayStation 4 oraz na Xbox One, aby gracze ponownie mogli siać spustoszenie i szerzyć samochodową anarchię. Wróć do Paradise City, by szaleć w prawdziwym raju dla kierowców: od zatłoczonych ulic w centrum miasta po dzikie górskie drogi. Popisuj się wysokooktanowymi wyczynami i urządzaj szaleńczą samochodową demolkę w jednej z najlepszych zręcznościowych wyścigówek w historii.

Burnout Paradise Remastered obejmuje oryginalną grę oraz osiem pakietów dodatków wydanych w ramach „Year of Paradise”, w tym rozszerzenie świata gry w postaci Big Surf Island. Burnout Paradise Remastered wprowadza także szereg usprawnień technicznych poprawiających jakość grafiki, w tym tekstury o wyższej rozdzielczości, dzięki czemu gracze mogą podziwiać Paradise City w rozdzielczości 4K i w 60 kl./s na PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X.

„Kiedy ktoś myśli o Criterion Games, często wspomina serię Burnout i nie bez przyczyny. Gra, którą stworzyliśmy dziesięć lat temu, dziś jest tak samo fajna i wyjątkowa” – twierdzi Matt Webster, dyrektor generalny Criterion Games. „Burnout Paradise to zręcznościowa gra wyścigowa w otwartym świecie, zapewniająca graczom emocje ścigania się ze znajomymi w swobodnej formie, która jest zarazem płynna i pochłaniająca bez reszty. Gra łączy charakterystyczne dla studia Criterion prędkość i destrukcję z niesamowitymi akrobacjami i widowiskowymi kraksami. Dzięki odświeżonej wersji możemy trafić z tą emocjonującą akcją i innowacyjną rozgrywką sieciową do zupełnie nowego pokolenia graczy”.

Gra Burnout Paradise Remastered otrzymała kategorię PEGI 7 i będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Zostaw komentarz