FIFA 20 oficjalnie, pogramy pod wiaduktem czy na klatce schodowej

Jubileuszowa, FIFA 20, oprócz kilka mniejszych zmian w rozgrywce, wprowadzi całkowicie nowy tryb VOLTA, czyli mówiąc prościej – FIFĘ Street. Stworzymy swojego zawodnika i pokopiemy piłkę na niewymiarowych „boiskach” ulokowanych na klatkach schodowych czy pod wiaduktami na całym świecie, chociażby w Londynie czy w Paryżu. VOLTA otrzyma również własny tryb fabularny oraz kilka trybów rozgrywki – 3 na 3, 4 na 4, 5 na 5 czy rozgrywanie meczy jak w prawdziwym futsalu. Będzie można grać także bez bramkarza.

FIFA 20 ukaże się 27 września. Poniżej obejrzycie zwiastun oraz fragment informacji prasowej opublikowanej przez EA:

Przedstawiamy VOLTA Football – zupełnie nowy sposób zabawy, dla którego inspiracją były mecze rozgrywane na ulicach, boiskach i halach futsalowych całego świata. W VOLTA Football gracze mogą stworzyć własną postać, wyrazić swój indywidualny styl i cieszyć się realistycznym futbolem ulicznym. Ten zupełnie nowy system rozgrywki osadzony głęboko w prawdziwej piłce pozwala poczuć rytm ulicy dzięki uproszczonym sztuczkom, nowym animacjom popisów i możliwości odgrywania piłki od ściany. Więcej informacji na temat nowych funkcji i trybów VOLTA w grze FIFA 20 na tej stronie.

Dodatkowo, system inteligencji piłkarskiej wprowadza do gry FIFA 20 zupełnie nowe podejście do rozgrywki i podnosi poprzeczkę jakości. Teraz mecze rozgrywane na wirtualnej murawie będą jeszcze bardziej przypominały te prawdziwe. System realistycznego przebiegu spotkania sprawia, że sztuczna inteligencja zawodników ma większą świadomość upływu czasu, przestrzeni i ustawienia zawodników na boisku, co w efekcie daje użytkownikowi większą kontrolę nad meczem. System decydujących momentów składa się z przebudowanej mechaniki oddawania strzałów, aby uderzenia wykonywane w podobnych warunkach były bardziej powtarzalne i skuteczne, oraz funkcji kontrolowanego odbioru, która wykorzystuje system aktywnego prowadzenia piłki i obejmuje zestaw nowych animacji. I w końcu nowy system fizyki piłki dodatkowo zwiększa realizm gry poprzez urozmaicenie trajektorii lotu futbolówki, wprowadzenie bardziej realistycznych starć piłkarzy i wykorzystywanie w większym stopniu praw fizyki.

Zostaw komentarz