Final Fantasy XV we wrześniu, a w międzyczasie anime, film i demo

Square Enix dzisiaj w nocy (polskiego czasu) zorganizowało ewent pod nazwą „Uncovered: Final Fantasy XV”, na którym obejrzeliśmy nie tylko nowy zwiastun piętnastej odsłony serii i poznaliśmy datę jej wydania, ale dowiedzieliśmy się także, że fani do premiery nowego Finala będą mieli się czym zająć.

Zacznijmy od dema, które już teraz dostępne jest w PlayStation Store. Co ciekawe, wersja demonstracyjna zawiera fragment, którego nie znajdziemy w pełnej wersji tytułu. Poznajemy w niej losy młodego Noctisa, który dopiero uczy się używać zróżnicowanych broni, magii czy jeździć samochodem. Myślę, że warto na własnej skórze przekonać się co potrafi młody protagonista Final Fantasy XV, pobierając Platinum Demo.

Ponadto, do sieci trafił właśnie pierwszy odcinek anime poświęconemu grze o tytule Brotherhood. Kolejne cztery odcinki pojawiać się będą systematycznie aż do wrześniowej premiery. Co więcej, Square Enix planuje wypuszczenie także pełnometrażowego wyrenderowanego filmu Kingsglaive: Final Fantasy XV, w którym usłyszymy takich aktorów jak Seana Beana, Lenę Headey czy Aarona Paula. Film pojawi się także przed premierą.

Square Enix wpuści także na urządzenia mobilne grę Justice Monsters Five, którą ogrywać będzie można także podczas rozgrywki w Final Fantasy XV na stosownych stołach. Jest to swoisty pinball z elementami RPG.

I najważniejsza wiadomość – piętnaste Final Fantasy zadebiutuje 30 września 2016 roku. Gra pojawi się w edycji:

Poniżej obejrzycie wszystkie opublikowane kilka godzin temu materiały, czyli nowy zwiastun, pierwszy odcinek anime oraz zwiastuny filmu, dema i pinballa Justice Monsters Five. Na samym dole znajduje się okładka.

ZWIASTUN

FINAL FANTASY XV: BROTHERHOOD – odcinek #1 (anime)

KINGSGLAIVE: FINAL FANTASY XV (film)

PLATINUM DEMO

JUSTICE MONSTERS FIVE

Zostaw komentarz

Na tapecie
Final Fantasy VII Remake