Final Fantasy XVI otrzyma polską lokalizację

Final Fantasy XVI otrzyma polską lokalizację

Final Fantasy to z pewnością popularna seria i może trochę dziwić, że do tej pory żadna z odsłon serii nie doczekała się polskiej lokalizacji – a trochę tych odsłon było, bo poza piętnastoma głównymi częściami było także trochę pobocznych. Nie ma jednak co rozpamiętywać przeszłości, bo nadchodząca szesnastka polską wersję językową, w postaci napisów, otrzyma!

A tako rzecze w tej kwestii rodzimy wydawca, firma Cenega:

Cenega, oficjalny partner Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra FINAL FANTASY XVI. Tytuł ukaże się 22 czerwca w wersji standardowej oraz Deluxe na konsolach PlayStation 5 po raz pierwszy również w polskiej wersji językowej (napisy).

Wejdź w mroczny świat fantasy, w którym o losach niezwykłej krainy decydują potężne Eikony i władający nimi Dominanci. Głównym bohaterem jest tu Clive Rosfield – wojownik z tytułem „Pierwszej Tarczy Rosarii”, który poprzysiągł chronić swojego młodszego brata Joshuę, naznaczonego znakiem Feniksa. Wkrótce Clive zostanie uwikłany w wielką tragedię i poprzysięgnie zemstę Mrocznemu Eikonowi Ifritowi, tajemniczej istocie, która przynosi nieszczęście.

Cechy gry:

  • Eikoniczne akcje – Kiedy rywalizujące Dominanty stają łeb w łeb, dochodzi do epickich bitew między ich Eikonami!
  • Gigantyczne starcia – Clive wykorzystuje moce wielu Eikonów w karkołomnej bitwie, aby zapewnić dynamiczną akcję podczas walki;
  • Prawdziwa mroczna fantazja — odkryj surową i dojrzałą narrację przesiąkniętą realizmem;
  • Eksploruj królestwo Valistei — oszałamiający świat pogrążony w konflikcie między narodami.

Zostaw komentarz

Na tapecie
God of War Ragnarök