Głód krwi zaspokoimy na początku czerwca. Fabularny zwiastun Vampyr

Już 5 czerwca poznamy historię Jonathana Reida, który powraca z wojennego frontu z nową przypadłością – jest wampirem. Kiedy już oswoi się z tym faktem, bohater wsiąka w londyńskie środowisko obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami ludzi i bestii, co wiąże się z nowymi niebezpieczeństwami, z którymi będzie musiał się zmierzyć, aby odkryć, dlaczego stał się, kim się stał. Z drugiej strony Reid mierzyć się będzie z samym sobą, a raczej z własną żądzą krwi i będzie musiał korzystać ze swojej dotychczas najmocniejszej broni – racjonalnego myślenia, by nie skrzywdzić najbliższych. Zobaczcie fabularny zwiastun Vampyra.

Przeczytajcie także fragment informacji prasowej przesłanej do nas przez polskiego wydawcę gry, CDP:

W grze Vampyr wcielasz się w postać doktora Jonathana Reida, słynnego chirurga powracającego z I wojny światowej do rodzinnego Londynu. Wbrew własnej woli zostałeś zamieniony w wampira i chociaż jako lekarz przysięgałeś chronić życie i opiekować się chorymi, teraz, jako wampir – będziesz  zmuszony polować na tych, których obiecałeś leczyć.

W poszukiwaniu własnej tożsamości i sprawców twoich nieszczęść odkryjesz mroczny świat Londynu, pełen przeklętych stworzeń, tajnych stowarzyszeń i łowców, polujących na wampiry. Od dziś będzie to także twój świat.

Twórcy z DONTNOD nie tylko unaocznią graczom konflikt wewnętrzny doktora Reida, stanowiący dla niego udrękę, lecz także pozwolą im decydować o tym, kogo poświęcić, a kogo oszczędzić. Żadna śmierć nie pozostanie bez echa i tylko do przemierzającego niszczejący Londyn gracza będzie należało zadanie utrzymania równowagi pomiędzy chęcią zaspokojenia głodu a potrzebą rozwoju.

By przetrwać w starciu z wrogo nastawionymi bytami szwendającymi się po ulicach – łowcami wampirów, nieżywymi Skalami i innymi monstrami – musisz wybrać, którymi cywilami będziesz się żywić, by nabierać siły i rozwijać swoje i wampirze umiejętności. Użyj swoich nieświętych mocy, by manipulować i zagłębiać się w życie tych, którzy Cię otaczają – ale bądź przygotowany na życie z konsekwencjami swoich czynów. Sieć obywateli powiązanych zależnościami i relacjami zareaguje na twoje decyzje. Śmierć jednego z nich może zaowocować upadkiem całej okolicy. Twoje czyny mogą uratować Londyn…  lub go pogrążyć.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Marvel's Avengers