Alone in the Dark powraca! THQ Nordic zapowiada reboot serii

Alone in the Dark powraca! THQ Nordic zapowiada reboot serii

Na swojej imprezie, THQ Nordic ogłosiło, że wskrzesi serię trzecioosobowych horrorów Alone in the Dark, która oryginalnie zadebiutowała w 1992 roku. Nie będzie to remake 1:1, a właśnie reboot, czyli zapoczątkowanie serii na nowo, z wykorzystaniem bohaterów, miejsc i wydarzeń znanych z pierwowzorów. W nowym AitD, jako Emily Hartwood oraz Edward Carnby, przeprowadzimy śledztwo w posiadłości Derceto (znanej z pierwowzoru), pełniącej w chwili obecnej rolę domu dla obłąkanych, starając się odkryć jej mroczne tajemnice oraz tajemnice zmarłego ojca Emily.

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök

Przygody Kratosa na mroźnej północy początkowo miały być trylogią, tak samo jak przygody tego popularnego bohatera w starożytnej Grecji. Twórcy z Santa Monica zmienili jednak zdanie i ostatecznie opowieść o nordyckich wojażach Boga Wojny składać się będzie z dwóch odsłon - recenzowany Ragnarök jest drugą, a więc i ostatnią, częścią. Autorzy widocznie uznali, że nie chcą za bardzo rozwlekać historii, a tym samym zapewnić graczom ciągłą, dynamiczną akcję i kalejdoskop wrażeń oraz emocji - czyli istny... ragnarök!

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Na tapecie
God of War Ragnarök