Alone in the Dark powraca! THQ Nordic zapowiada reboot serii

Alone in the Dark powraca! THQ Nordic zapowiada reboot serii

Na swojej imprezie, THQ Nordic ogłosiło, że wskrzesi serię trzecioosobowych horrorów Alone in the Dark, która oryginalnie zadebiutowała w 1992 roku. Nie będzie to remake 1:1, a właśnie reboot, czyli zapoczątkowanie serii na nowo, z wykorzystaniem bohaterów, miejsc i wydarzeń znanych z pierwowzorów. W nowym AitD, jako Emily Hartwood oraz Edward Carnby, przeprowadzimy śledztwo w posiadłości Derceto (znanej z pierwowzoru), pełniącej w chwili obecnej rolę domu dla obłąkanych, starając się odkryć jej mroczne tajemnice oraz tajemnice zmarłego ojca Emily.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?