Buntownicy kontra ARC. Studio Embark zapowiada swoją pierwszą grę

Buntownicy kontra ARC. Studio Embark zapowiada swoją pierwszą grę

Wiadomość niżej mogliście przeczytać o nowej grze tworzonej przez deweloperów z nieistniejącego już studia Telltale Games, zaś tutaj poznacie nową grę byłych pracowników DICE. Osoby, które niegdyś pracowały nad serią Battlefield, przygotowują ARC Raiders, kosmiczną grę akcji, w której współpracując, jako członkowie ruchu oporu, stawimy czoła maszynom. Tytuł ma być dystrybuowany w modelu free-to-play.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?