Mirage to nie koniec! Ujawniono kolejne odsłony serii Assassin’s Creed!

Mirage to nie koniec! Ujawniono kolejne odsłony serii Assassin’s Creed!

Na zakończonej wczoraj imprezie Ubisoft Forward, francuski wydawca nie poprzestał na prezentacji najnowszej, nadchodzącej odsłony serii Assassin's Creed - Mirage. Ujawniono także dwie kolejne odsłony cyklu, na razie pod nazwami roboczymi, które jednocześnie mają być częścią składową projektu, o którym mowa od jakiegoś czasu - Infinity.

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.