Nowa gra od twórców The Surge ujawniona! Zawalczymy z bestiami w pokrytym piaskiem świecie

Nowa gra od twórców The Surge ujawniona! Zawalczymy z bestiami w pokrytym piaskiem świecie

Niemieckie studio Deck13, twórcy soulslike'owej, futurystycznej serii The Surge, ujawnili swoją nową grę! Tym razem jednak nie zmierzymy się z robotami, a walczyć mamy z przerażającymi bestiami. Z pierwszego zwiastuna wywnioskować można, że tytuł osadzony został w czasach bardziej starożytnych, wśród pustynnej scenografii, choć mam wrażenie, że futurystycznych elementów nie zabraknie. A z pewnością nie zabraknie akcji - gra ma być znaczniej bardziej dynamiczna od wspomnianego The Surge.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?