Avatar od Ubisoftu. Gra zadebiutuje na nowej generacji w przyszłym roku

Avatar od Ubisoftu. Gra zadebiutuje na nowej generacji w przyszłym roku

Ubisoft ujawnił, że pracuje nad nową produkcją osadzoną w filmowym uniwersum Avatara. Choć film ten, który był pewnym fenomenem, zadebiutował przeszło 12 lat temu, francuski wydawca z pewnością chce wykorzystać to, że w przyszłym roku ukaże się sequel i zaprezentować graczom przepiękne krajobrazy księżyca Pandory, jak i zapoznać nas z zamieszkującą tego satelitę rasą niebieskoskórych Na'vi. Gra ma przedstawić nową historię, a nie powielać tą znaną z dużego ekranu, i zadebiutuje w 2022 roku na PS5. рефинансирование подать заявку онлайн

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök

Przygody Kratosa na mroźnej północy początkowo miały być trylogią, tak samo jak przygody tego popularnego bohatera w starożytnej Grecji. Twórcy z Santa Monica zmienili jednak zdanie i ostatecznie opowieść o nordyckich wojażach Boga Wojny składać się będzie z dwóch odsłon - recenzowany Ragnarök jest drugą, a więc i ostatnią, częścią. Autorzy widocznie uznali, że nie chcą za bardzo rozwlekać historii, a tym samym zapewnić graczom ciągłą, dynamiczną akcję i kalejdoskop wrażeń oraz emocji - czyli istny... ragnarök!

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Na tapecie
God of War Ragnarök