Avatar od Ubisoftu. Gra zadebiutuje na nowej generacji w przyszłym roku

Avatar od Ubisoftu. Gra zadebiutuje na nowej generacji w przyszłym roku

Ubisoft ujawnił, że pracuje nad nową produkcją osadzoną w filmowym uniwersum Avatara. Choć film ten, który był pewnym fenomenem, zadebiutował przeszło 12 lat temu, francuski wydawca z pewnością chce wykorzystać to, że w przyszłym roku ukaże się sequel i zaprezentować graczom przepiękne krajobrazy księżyca Pandory, jak i zapoznać nas z zamieszkującą tego satelitę rasą niebieskoskórych Na'vi. Gra ma przedstawić nową historię, a nie powielać tą znaną z dużego ekranu, i zadebiutuje w 2022 roku na PS5. рефинансирование подать заявку онлайн

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?