Avatar od Ubisoftu. Gra zadebiutuje na nowej generacji w przyszłym roku

Avatar od Ubisoftu. Gra zadebiutuje na nowej generacji w przyszłym roku

Ubisoft ujawnił, że pracuje nad nową produkcją osadzoną w filmowym uniwersum Avatara. Choć film ten, który był pewnym fenomenem, zadebiutował przeszło 12 lat temu, francuski wydawca z pewnością chce wykorzystać to, że w przyszłym roku ukaże się sequel i zaprezentować graczom przepiękne krajobrazy księżyca Pandory, jak i zapoznać nas z zamieszkującą tego satelitę rasą niebieskoskórych Na'vi. Gra ma przedstawić nową historię, a nie powielać tą znaną z dużego ekranu, i zadebiutuje w 2022 roku na PS5. рефинансирование подать заявку онлайн

Elden Ring

Elden Ring

Na nową grę od From Software czekać nam było dane równo trzy lata, jednakże najnowszy tytuł od japońskiego studia wynagradza nam ten czas z nawiązką. Wydany przed chwilą Elden Ring łączy w sobie wszystko, co najlepsze soulsy miały do zaoferowania do tej pory - poczynając od Demon's Souls, a na Sekiro kończąc - a do tego dorzuca całkowitą nowość: otwarty, różnorodny i niebezpieczny świat. Zapraszam na wyprawę do Ziem Pomiędzy!

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Dokładnie pięć lat temu Guerrilla Games zaprezentowało nam swoją wizję świata przyszłości, który w zasadzie cofnął ludzkość w przeszłość. Na ziemi dominowały bowiem maszyny, na wzór zwierząt i dinozaurów, a ludzkość walczyła o przetrwanie, zamieszkując nieliczne i dość prymitywne osady, traktując znany nam świat niczym mit. W jednej z takich osad mieszkała Aloy, rudowłosa łowczyni, dla której los przewidział coś więcej, niż tylko codzienną walkę o przetrwanie. Teraz mamy okazję poznać dalszą część jest historii.