Jeszcze więcej Bloodborne. Lochy będą generowane losowo

Jeszcze więcej Bloodborne. Lochy będą generowane losowo

Przed chwilą oglądaliśmy trzy i pół minuty rozgrywki z Blodborne, a teraz czas na kolejne sześć i pół. Tym razem zaprezentowano bardzo ciekawe rozwiązanie, a mianowicie - losowe generowanie lochów, a co za tym idzie: znajdujących się w nich skarbów i potworów.

Trzy i pół minuty z Bloodborne

Trzy i pół minuty z Bloodborne

From Software pokazało kolejne trzy i półminuty z Bloodborne, czyli o wiele bardziej mroczniejszej i bardziej krwawej wersji serii Dark Souls.

Bloodborne opóźnione o miesiąc

Bloodborne opóźnione o miesiąc

Bloodborne - ekskluzywna gra od twórców Dark Souls - ucieka z lutowego nawału hitów (Wiedźmin 3, The Order: 1886) i zadebiutuje dopiero w marcu - a dokładniej 24 marca.

Bloodborne ze zwiastunem z okazji Golden Joystick Awards 2014

Bloodborne ze zwiastunem z okazji Golden Joystick Awards 2014

From Software przygotowało zwiastun Bloodborne z okazji tegorocznej edycji Golden Joystick Awards - imprezy, na której wręcza się nagrody dla gier i ich twórców. Akurat tak się złożyło, że Dark Souls II - poprzednia gra dewelopera - została uznana za grę roku ;)

Bloodborne w lutym

Bloodborne w lutym

Japoński oddział Sony, wraz z FromSoftware, pokazał nowy zwiastun Bloodborne i poinformował jednocześnie, że gra ukaże się 5 lutego - przynajmniej w Kraju Kwitnącej Wiśni. Można jednak spokojnie przyjąć, że w okolicach tej daty produkcja zadebiutuje także u nas.

Rozgrywka z mrocznego Bloodborne

Rozgrywka z mrocznego Bloodborne

From Software, twórcy Demon's Souls oraz serii Dark Souls, wrzucili do sieci prawie siedem minut rozgrywki prosto z Bloodborne, tytułu ekskluzywnego dla PlayStation 4. Przyjrzeć się możemy mrocznemu klimatowi miasta oraz walce z pomniejszymi przeciwnikami i bossem.

Project Beast to BloodBorne

Project Beast to BloodBorne

Od ponad miesiąca po sieci krążą plotki o "Project Beast", nowej grze od From Software zmierzającej na PS4. Teraz wiemy o co chodzie.

Demon’s Souls

Demon’s Souls

Jeszcze kilka miesięcy temu chyba nikt się nie spodziewał, że nową generację rozpoczniemy grą z serii Souls. A jednak! I choć nie są to całkowicie nowe "soulsy" - a jedynie remake Demon's Souls z 2009 roku - pokazują moc nowego sprzętu. Gra została graficznie stworzona od początku. Dla fanów jest to więc niesamowita podróż sentymentalna, a pozostali mogą przekonać się na własnej skórze (i to dosłownie), jak zaczęło się szaleństwo na wymagające gry z gatunku RPG-akcji od From Software...

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Raczej mało było polskich graczy, którzy nie czekali na nową grę CD Projekt RED. Praktycznie równo pięć i pół roku po premierze Wiedźmina 3, w końcu mamy okazję sprawdzić nową produkcję warszawskiego studia, jednak tym razem nieopartą o uniwersum wykreowane przez Andrzeja Sapkowskiego, a osadzoną w mrocznym, cyberpunkowym świecie przyszłości, inspirowanym twórczością Mike'a Pondsmitha.