Task Force 141 znów w akcji! Premiera Modern Warfare 2

Task Force 141 znów w akcji! Premiera Modern Warfare 2

Dzisiaj debiutuje kolejna odsłona serii Modern Warfare, a jednocześnie druga część rebootu serii Modern Warfare. Ponownie wcielamy się w członków grupy do zadań specjalnych Task Force 141, którzy mają za zadanie rozbić tajemniczą organizację wojskową. Oprócz kampanii fabularnej, która zabierze nas na misje na całym świecie, nie zabraknie zabawy sieciowej (m. in. nowego trybu Invasion Mode) oraz trybów kooperacyjnych. Zobaczcie zwiastun premierowy.

[AKTUALIZACJA] Modern Warfare II po raz drugi. Oficjalna zapowiedź kolejnej części Call of Duty

[AKTUALIZACJA] Modern Warfare II po raz drugi. Oficjalna zapowiedź kolejnej części Call of Duty

Jeszcze w tym roku zagramy w kolejną część serii Call of Duty, co nie powinno być żadną niespodzianką. Activision wespół z Infinity Ward szykują kontynuację wydanego w 2019 roku Modern Warfare, będąca jednocześnie rebootem serii o tym samym tytule, zapoczątkowanej w 2007 roku. Gra ponownie zaprezentuje nam współczesny konflikt, a my - jako członkowie grupy specjalnej Task Force 141 - przemierzymy kilka kontynentów, walcząc na lądzie, pod wodą czy w powietrzu.

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.