[AKTUALIZACJA] Modern Warfare II po raz drugi. Oficjalna zapowiedź kolejnej części Call of Duty

[AKTUALIZACJA] Modern Warfare II po raz drugi. Oficjalna zapowiedź kolejnej części Call of Duty

Jeszcze w tym roku zagramy w kolejną część serii Call of Duty, co nie powinno być żadną niespodzianką. Activision wespół z Infinity Ward szykują kontynuację wydanego w 2019 roku Modern Warfare, będąca jednocześnie rebootem serii o tym samym tytule, zapoczątkowanej w 2007 roku. Gra ponownie zaprezentuje nam współczesny konflikt, a my - jako członkowie grupy specjalnej Task Force 141 - przemierzymy kilka kontynentów, walcząc na lądzie, pod wodą czy w powietrzu.

Elden Ring

Elden Ring

Na nową grę od From Software czekać nam było dane równo trzy lata, jednakże najnowszy tytuł od japońskiego studia wynagradza nam ten czas z nawiązką. Wydany przed chwilą Elden Ring łączy w sobie wszystko, co najlepsze soulsy miały do zaoferowania do tej pory - poczynając od Demon's Souls, a na Sekiro kończąc - a do tego dorzuca całkowitą nowość: otwarty, różnorodny i niebezpieczny świat. Zapraszam na wyprawę do Ziem Pomiędzy!

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Dokładnie pięć lat temu Guerrilla Games zaprezentowało nam swoją wizję świata przyszłości, który w zasadzie cofnął ludzkość w przeszłość. Na ziemi dominowały bowiem maszyny, na wzór zwierząt i dinozaurów, a ludzkość walczyła o przetrwanie, zamieszkując nieliczne i dość prymitywne osady, traktując znany nam świat niczym mit. W jednej z takich osad mieszkała Aloy, rudowłosa łowczyni, dla której los przewidział coś więcej, niż tylko codzienną walkę o przetrwanie. Teraz mamy okazję poznać dalszą część jest historii.