Crash w kolejnej grze, ale nie będzie to ani platformówka, ani ścigałka

Crash w kolejnej grze, ale nie będzie to ani platformówka, ani ścigałka

Na gali The Game Awards zapowiedziano nową grę z Crashem Bandicootem, jednakże nie będzie to kolejna platformówka. Tym razem twórcy ze studia Toys For Bob stawiają na kooperacyjną zabawę, wzorowaną na serii Super Smash Bros. z konsol Nintendo. Będziemy mierzyć się więc z innymi graczami i zdobywać punkty - owoce wumpa, by zwyciężyć. Głównymi bohaterami produkcji będą oczywiście postacie znane z uniwersum rudowłosego jamraja, a każda cechować się będzie innymi umiejętnościami.

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök

Przygody Kratosa na mroźnej północy początkowo miały być trylogią, tak samo jak przygody tego popularnego bohatera w starożytnej Grecji. Twórcy z Santa Monica zmienili jednak zdanie i ostatecznie opowieść o nordyckich wojażach Boga Wojny składać się będzie z dwóch odsłon - recenzowany Ragnarök jest drugą, a więc i ostatnią, częścią. Autorzy widocznie uznali, że nie chcą za bardzo rozwlekać historii, a tym samym zapewnić graczom ciągłą, dynamiczną akcję i kalejdoskop wrażeń oraz emocji - czyli istny... ragnarök!

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Na tapecie
God of War Ragnarök