Druga część remake’u Final Fantasy VII pokazana! Na PS5 i PS4 zmierza też odświeżony prequel

Druga część remake’u Final Fantasy VII pokazana! Na PS5 i PS4 zmierza też odświeżony prequel

Fani serii Final Fantasy z pewnością bardzo ucieszą się na wieść, że Square Enix w końcu przerwało milczenie i pokazało pierwsze fragmenty rozgrywki z drugiej części remake'u Final Fantasy. Drugiej - i jak się okazuje - wcale nie ostatniej, bo Japończycy planują trylogię! Sequel ochrzczony zostało jako "Final Fantasy VII Rebirth" i ma ukazać się kolejnej zimy - a więc pod koniec 2023 lub na początku 2024 - wyłącznie na PS5.8

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?

Elden Ring

Elden Ring

Na nową grę od From Software czekać nam było dane równo trzy lata, jednakże najnowszy tytuł od japońskiego studia wynagradza nam ten czas z nawiązką. Wydany przed chwilą Elden Ring łączy w sobie wszystko, co najlepsze soulsy miały do zaoferowania do tej pory - poczynając od Demon's Souls, a na Sekiro kończąc - a do tego dorzuca całkowitą nowość: otwarty, różnorodny i niebezpieczny świat. Zapraszam na wyprawę do Ziem Pomiędzy!