Dead Island 2 powstał z martwych! Zwiastun wprost z gamescomu, premiera w lutym

Dead Island 2 powstał z martwych! Zwiastun wprost z gamescomu, premiera w lutym

Pierwszy Dead Island, którego wydawcą był rodzimy Techland, ukazał się w 2011 roku, a druga część po raz pierwszy została zapowiedziana trzy lata później. Gra miała jednak swoje problemy, zmieniała producentów, Polacy w międzyczasie wydali dwie części Dying Light, ale chyba w końcu doczekamy się sequela. Dead Island 2 ma ukazać się już niebawem, w lutym, a na rozpoczynających się targach gamescom oglądać możemy pełnoprawny zwiastun.

Będzie sequel Dead Island

Będzie sequel Dead Island

Podczas konferencji Sony oficjalnie pokazano teaser Dead Island 2, kolejną grą polskiego studia w dniu "konferencyjnym".

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök

Przygody Kratosa na mroźnej północy początkowo miały być trylogią, tak samo jak przygody tego popularnego bohatera w starożytnej Grecji. Twórcy z Santa Monica zmienili jednak zdanie i ostatecznie opowieść o nordyckich wojażach Boga Wojny składać się będzie z dwóch odsłon - recenzowany Ragnarök jest drugą, a więc i ostatnią, częścią. Autorzy widocznie uznali, że nie chcą za bardzo rozwlekać historii, a tym samym zapewnić graczom ciągłą, dynamiczną akcję i kalejdoskop wrażeń oraz emocji - czyli istny... ragnarök!

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Na tapecie
God of War Ragnarök