Dead Island 2 powstał z martwych! Zwiastun wprost z gamescomu, premiera w lutym

Dead Island 2 powstał z martwych! Zwiastun wprost z gamescomu, premiera w lutym

Pierwszy Dead Island, którego wydawcą był rodzimy Techland, ukazał się w 2011 roku, a druga część po raz pierwszy została zapowiedziana trzy lata później. Gra miała jednak swoje problemy, zmieniała producentów, Polacy w międzyczasie wydali dwie części Dying Light, ale chyba w końcu doczekamy się sequela. Dead Island 2 ma ukazać się już niebawem, w lutym, a na rozpoczynających się targach gamescom oglądać możemy pełnoprawny zwiastun.

Będzie sequel Dead Island

Będzie sequel Dead Island

Podczas konferencji Sony oficjalnie pokazano teaser Dead Island 2, kolejną grą polskiego studia w dniu "konferencyjnym".

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?