Isaac Clarke w nowych szatach. Zwiastun premierowy Dead Space

Isaac Clarke w nowych szatach. Zwiastun premierowy Dead Space

Właśnie dzisiaj debiutuje Dead Space - remake świetnego, kosmicznego horroru z 2008 roku. Jak na remake przystało, ponownie wcielamy się w Isaaca Clarke'a, który przemierza statek USG Ishimura poszukując swojej ukochanej i walcząc z przerażającymi nekromorfami. Oprócz całkowicie nowej oprawy graficznej, tytuł doczekał się kilku drobnych poprawek fabularnych, ale bardziej na zasadzie uzupełnienia niż modyfikacji - główna historia ma pozostać bez zmian. Zobaczcie premierowy zwiastun.

Electronic Arts wskrzesza pierwszego Dead Space’a. Wydawca szykuje remake

Electronic Arts wskrzesza pierwszego Dead Space’a. Wydawca szykuje remake

Niezaprzeczalnie centralnym punktem imprezy EA Play było ogłoszenie dotyczące tego, że już niedługo ponownie zagramy w pierwszego Dead Space'a, oczywiście w pełni odświeżonej odsłonie! Wydawca szykuje remake pierwszej odsłony serii o inżynierze walczącym na statku kosmicznym z nekromorfami. Elektronicy mówią o pewnych zmianach, ale jednocześnie uspokajają, że konsultują się w tej materii z fanami. онлайн займ россия

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök

Przygody Kratosa na mroźnej północy początkowo miały być trylogią, tak samo jak przygody tego popularnego bohatera w starożytnej Grecji. Twórcy z Santa Monica zmienili jednak zdanie i ostatecznie opowieść o nordyckich wojażach Boga Wojny składać się będzie z dwóch odsłon - recenzowany Ragnarök jest drugą, a więc i ostatnią, częścią. Autorzy widocznie uznali, że nie chcą za bardzo rozwlekać historii, a tym samym zapewnić graczom ciągłą, dynamiczną akcję i kalejdoskop wrażeń oraz emocji - czyli istny... ragnarök!

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Na tapecie
God of War Ragnarök