Teleturniej przyszłości. Sony pokazuje Deathverse: Let It Die

Teleturniej przyszłości. Sony pokazuje Deathverse: Let It Die

Na rozpoczęcie październikowego State of Play, Sony pokazało Deathverse: Let It Die, nową grę Supertrick Games. Będzie to druga część cyklu (pierwsza odsłona ukazała się w 2016 roku), jednak nie bezpośrednia kontynuacja. W tytule przeniesiemy się kilkaset lat w przód i weźmiemy udział w śmiertelnym show, podczas którego zmierzymy się nie tylko z innymi graczami, ale także ze zmutowanymi istotami, zwanymi UMA.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?