Teleturniej przyszłości. Sony pokazuje Deathverse: Let It Die

Teleturniej przyszłości. Sony pokazuje Deathverse: Let It Die

Na rozpoczęcie październikowego State of Play, Sony pokazało Deathverse: Let It Die, nową grę Supertrick Games. Będzie to druga część cyklu (pierwsza odsłona ukazała się w 2016 roku), jednak nie bezpośrednia kontynuacja. W tytule przeniesiemy się kilkaset lat w przód i weźmiemy udział w śmiertelnym show, podczas którego zmierzymy się nie tylko z innymi graczami, ale także ze zmutowanymi istotami, zwanymi UMA.

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök

Przygody Kratosa na mroźnej północy początkowo miały być trylogią, tak samo jak przygody tego popularnego bohatera w starożytnej Grecji. Twórcy z Santa Monica zmienili jednak zdanie i ostatecznie opowieść o nordyckich wojażach Boga Wojny składać się będzie z dwóch odsłon - recenzowany Ragnarök jest drugą, a więc i ostatnią, częścią. Autorzy widocznie uznali, że nie chcą za bardzo rozwlekać historii, a tym samym zapewnić graczom ciągłą, dynamiczną akcję i kalejdoskop wrażeń oraz emocji - czyli istny... ragnarök!

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Na tapecie
God of War Ragnarök