Diuna jako MMO. Powalczymy oraz pozbieramy przyprawy w nowym tytule od Funcom

Diuna jako MMO. Powalczymy oraz pozbieramy przyprawy w nowym tytule od Funcom

Gier na podstawie książkowej Diuny pojawiło się już trochę, ale większość z nich dawno. Teraz uniwersum odżyło dzięki niezłej filmowej adaptacji z 2021 roku, a już niedługo - najpewniej w przyszłym roku - zagramy w grę MMO, w której przemierzymy pustynną planetę Arrakis, walcząc z przeciwnikami i zbierając surowce, przede wszystkim przyprawę - melanż. Zobaczcie zwiastun.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?