Ostatnia FIFA na zwiastunie premierowym

Ostatnia FIFA na zwiastunie premierowym

Jak już pisaliśmy wcześniej, tegoroczna FIFA będzie ostatnią... przynajmniej od EA. Od przyszłego roku grać bowiem będziemy w FC Sports FC, a marka FIFA podąży swoją drogą - podobno świtowa federacja nie ma zamiaru porzucić marki i bardzo możliwe, że powierzy ją innym deweloperom, co oznacza, że szykuje nam się nie lada konkurencja na rynku gier piłkarskich. To jednak przyszłość, a tymczasem zobaczcie premierowy zwiastun FIFY 23, obecnie najpopularniejszej serii gier piłkarskich na świecie...

[AKTUALIZACJA] FIFA 23 zadebiutuje pod koniec września. EA Sports pokazuje zwiastun „ostatniej FIFY”

[AKTUALIZACJA] FIFA 23 zadebiutuje pod koniec września. EA Sports pokazuje zwiastun „ostatniej FIFY”

Jeżeli uważnie czytaliście nasz portal to powinniście wychwycić opublikowaną jakiś czas temu informację, że tegoroczna FIFA będzie ostatnią, a przynajmniej ostatnią tworzoną przez Electronic Arts. Z uwagi na nieporozumienia licencyjne, od przyszłego roku będziemy bowiem mieli do czynienia z grą "EA Sports FC". Tymczasem, zobaczcie i przeczytajcie, jakie nowości zaoferuje nam FIFA 23.

EA rozstaje się z FIFĄ. Od przyszłego roku zagramy w EA Sports FC

EA rozstaje się z FIFĄ. Od przyszłego roku zagramy w EA Sports FC

Od jakiegoś czasu krążyły plotki, jakoby Electronic Arts nie dogadywało się - przede wszystkim w kwestiach finansowych - z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej (czyli właśnie FIFĄ). I okazuje się, że sporo było tu ziaren prawdy, bo wydawca poinformował właśnie, że w przyszłym roku nie zagramy już w FIFĘ 24, a EA Sports FC.

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.