Forspoken z demem przed styczniową premierą

Forspoken z demem przed styczniową premierą

Już w styczniu zadebiutuje Forspoken, pierwszy duży tytuł od Square Enix dedykowany wyłącznie nowej generacji. Zanim jednak zdecydujemy się na zwiedzenie magicznej krainy Athia, możemy zobaczyć jej fragment dzięki wersji demonstracyjnej, która właśnie zadebiutowała w PlayStation Store.

Forspoken jednak na jesieni

Forspoken jednak na jesieni

Forspoken, oczekiwana gra od Square Enix od przygodach Frei w magicznym świecie, nie ukaże się jednak w maju, a dopiero 11 października. Deweloperzy poinformowali, że potrzebują jeszcze kilku miesięcy, by zaprezentować graczom nowe uniwersum tak, jak od początku tego chcieli. Innymi słowy, chcą dopieścić tytuł.

Forspoken z fragmentami rozgrywki. Premiera na wiosnę

Forspoken z fragmentami rozgrywki. Premiera na wiosnę

Square Enix szykuje się do premiery swojej nowej produkcji - Forspoken - która ukaże się wiosną przyszłego roku i będzie konsolowym ekskluzywem dla PS5. Zobaczcie, jak prezentować się będzie tytuł, oglądając fragmenty rozgrywki wprost z magicznego świata Athia, choć... nie tylko. срочно взять займ онлайн без проверок

Project Athia to teraz Forspoken

Project Athia to teraz Forspoken

W czerwcu ubiegłego roku Square Enix ujawniło, że pracuje nad ekskluzywnym tytułem dla PlayStation 5. Wtedy obejrzeliśmy krótki teaser i dowiedzieliśmy się, że roboczym tytułem produkcji jest Project Athia. Właśnie Japończycy ujawnili, że ostatecznie gra nazywać się Forspoken i zadebiutuje w 2022 roku.

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök

Przygody Kratosa na mroźnej północy początkowo miały być trylogią, tak samo jak przygody tego popularnego bohatera w starożytnej Grecji. Twórcy z Santa Monica zmienili jednak zdanie i ostatecznie opowieść o nordyckich wojażach Boga Wojny składać się będzie z dwóch odsłon - recenzowany Ragnarök jest drugą, a więc i ostatnią, częścią. Autorzy widocznie uznali, że nie chcą za bardzo rozwlekać historii, a tym samym zapewnić graczom ciągłą, dynamiczną akcję i kalejdoskop wrażeń oraz emocji - czyli istny... ragnarök!

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Na tapecie
God of War Ragnarök