Koza powraca! Zobaczcie chaos na pierwszym zwiastunie nowego Goat Simulator

Koza powraca! Zobaczcie chaos na pierwszym zwiastunie nowego Goat Simulator

Goat Simulator to produkcja z 2014 roku, która w założeniu miała być growym żartem - ot, sterujemy kozą, nie przejmującą się zbytnio prawami fizyki, i siejemy chaos w mieście. Tytuł na tyle spodobał się jednak graczom, że osiem lat później Koch Media postanowił wydać kontynuację. Niech was nie zmyli jednak "trójka" w tytule - będzie to dopiero pierwszy sequel, a "dwójka" po prostu nie istnieje. Ot, taka konwencja. W każdym razie, ponownie jako koza, trafimy na wyspę San Angora, gdzie siać będziemy jeszcze większe zniszczenie i to wraz z trzema kumplami! Zwiastun wyjaśni wam w zasadzie wszystko...

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?

Elden Ring

Elden Ring

Na nową grę od From Software czekać nam było dane równo trzy lata, jednakże najnowszy tytuł od japońskiego studia wynagradza nam ten czas z nawiązką. Wydany przed chwilą Elden Ring łączy w sobie wszystko, co najlepsze soulsy miały do zaoferowania do tej pory - poczynając od Demon's Souls, a na Sekiro kończąc - a do tego dorzuca całkowitą nowość: otwarty, różnorodny i niebezpieczny świat. Zapraszam na wyprawę do Ziem Pomiędzy!