Koza powraca! Zobaczcie chaos na pierwszym zwiastunie nowego Goat Simulator

Koza powraca! Zobaczcie chaos na pierwszym zwiastunie nowego Goat Simulator

Goat Simulator to produkcja z 2014 roku, która w założeniu miała być growym żartem - ot, sterujemy kozą, nie przejmującą się zbytnio prawami fizyki, i siejemy chaos w mieście. Tytuł na tyle spodobał się jednak graczom, że osiem lat później Koch Media postanowił wydać kontynuację. Niech was nie zmyli jednak "trójka" w tytule - będzie to dopiero pierwszy sequel, a "dwójka" po prostu nie istnieje. Ot, taka konwencja. W każdym razie, ponownie jako koza, trafimy na wyspę San Angora, gdzie siać będziemy jeszcze większe zniszczenie i to wraz z trzema kumplami! Zwiastun wyjaśni wam w zasadzie wszystko...

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.