Recenzja „God of War III”

God of War III

Po odświeżeniu dwóch pierwszych części serii w postaci God of War: Collection, żądny zemsty Kratos w końcu ląduje w czytniku naszych konsol. Przekonajmy się czy wciąż rządzi i dzieli... Po odświeżeniu dwóch pierwszych części serii w postaci God of War: Collection, żądny zemsty Kratos w końcu ląduje w czytniku naszych konsol. Przekonajmy się czy wciąż rządzi i dzieli...

A Plague Tale: Innocence

A Plague Tale: Innocence

Jeśli uważaliście na lekcjach historii w szkole podstawowej czy liceum to z pewnością znany jest Wam termin "czarnej śmierci", czyli jednej z największych epidemii w dziejach ludzkości, epidemii dżumy, której rozprzestrzenianiu w dużej mierze winne były średniowieczne szczury. I to właśnie one, a także pewne rodzeństwo, są głównymi bohaterami A Plague Tale: Innocence, a dzięki grze możemy spojrzeć na te wydarzenia z XIV wieku z nieco innej perspektywy.

Days Gone

Days Gone

Studio Bend sięgnęło po popularny przez ostatnie lata motyw apokalipsy zombie. Pomimo tego, że temat jest już naprawdę wyświechtany, i to nie tylko w branży gier wideo, Days Gone wprowadza powiew świeżości, przede wszystkim dzięki hordom, a także cechuje się niepowtarzalnym klimatem pustki i walki o przetrwanie.

Na tapecie
A Plague Tale: Innocence