Rycerze Gotham na premierowych zwiastunach

Rycerze Gotham na premierowych zwiastunach

Już za chwilę, 21 października, ukaże się Gotham Knights - gra czerpiąca garściami z popularnej serii Arkham, jednak bez obecności Batmana. Zamiast bohatera noszącego czarną pelerynę i symbol nietoperza na piersi wcielimy się w jego znajomych - Robina, Red Hooda, Batgirl oraz Nightwinga, którzy bronić będą miasta przed złoczyńcami. Zobaczcie premierowe zwiastuny oraz nieco rozgrywki.

Harley Quinn, Mr. Freeze oraz Clayface na gamescomie. Gotham Knights zadebiutuje wcześniej!

Harley Quinn, Mr. Freeze oraz Clayface na gamescomie. Gotham Knights zadebiutuje wcześniej!

W październiku - i to cztery dni wcześniej - zadebiutuje Gotham Knights, czyli nowa produkcja wprost z Gotham City. W grze jednak nie wcielimy się w Batmana, a jego kompanów i wychowanków. Rozgrywka przypominać będę tę znaną z serię Arkham, a na naszej drodze staną takie osobowości jak Harley Quinn, Mr. Freeze czy Clayface. Zobaczcie nowy zwiastun, zaprezentowany na konferencji Opening Night Live rozpoczynającej targi gamescom.

Mieszkańcy Gotham ponownie potrzebują pomocy! Na ratunek ruszą Robin, Batgirl, Red Hood i Nightwing

Mieszkańcy Gotham ponownie potrzebują pomocy! Na ratunek ruszą Robin, Batgirl, Red Hood i Nightwing

Poniżej przeczytacie o nowej grze studia Rocksteady, w której wcielimy się w członków Legionu Samobójców. Drugą tworzoną grą z uniwersum DC, tym razem przez montrealski oddział Warner Bros., będzie Gotham Knights. Tutaj także, tak samo jak we wspomnianym w poprzednim zdaniu tytule, wcielimy się w kilku bohaterów (Robina, Batgirl, Red Hooda i Nightwinga), a naszą misją będzie zastąpienie Batmana w zaprowadzeniu porządku na ulicach Gotham. Głównym antagonistą będzie grupa Court of Owls, choć zmierzymy się także z popularnymi złoczyńcami, jak Mr. Freeze. Zobaczcie zwiastun i rozgrywkę.

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.