Grand Theft Auto V z oczu bohatera

Grand Theft Auto V z oczu bohatera

Rockstar ujawniło dzisiaj największą zmianę, jaka zajdzie w GTA V na PS4 w porównaniu do wersji na starszą konsolę. Będzie to pierwszoosobowa kamera, którą będzie można uaktywnić w dowolnym momencie, czy to będąc na nogach, za kółkiem czy pod wodą. Poniżej zobaczycie jak to będzie prezentować się w ruchu.

Jeśli graliście w GTA V na PS3, na PS4 dostaniecie ekskluzywną zawartość

Jeśli graliście w GTA V na PS3, na PS4 dostaniecie ekskluzywną zawartość

Rockstar Games przedstawiło zawartość, którą ekskluzywnie otrzymają osoby grającę w Grand Theft Auto V na PS3 i zamierzające nabyć grę w wersji na PS4. A ekskluzywnego kontentu będzie całkiem sporo, choć podejrzewamy, że pobrać go będą mogły także osoby, które na peestrójce nie grały (z tym, że trochę później).

GTA V pojawi się na PlayStation 4

GTA V pojawi się na PlayStation 4

Rockstar znane jest z tego, że unika wszelkiej maści targów i wszelkie zapowiedzi dotyczące gier studia odbywają się w innym terminie.

Nioh 2

Nioh 2

Pierwszy Nioh to bezapelacyjnie jedna z moich ulubionych gier 2017 roku i to na dodatek reprezentująca wymagający gatunek "souls-like". Jednak zamiast rycerskich zbroi, twórcy z Team Ninja postawili na nieco inne klimaty feudalnej Japonii łącząc historyczne wydarzenia z tymi fikcyjnymi - wszak nie spodziewam się by w XVII wieku w Kraju Kwitnącej Wiśni spotkać można było całą gamę demonów. A w Nioh można i do tego trzeba się z nimi zmierzyć w naprawdę emocjonujących starciach.

Dreams

Dreams

Jako gracze mamy do czynienia z produktami będącymi efektem wieloletniej pracy całego sztabu ludzi. Wygodnie rozsiadamy się na kanapie, chwytamy pada i przechodzimy produkcję zaprojektowaną od początku do końca przez konkretne studio. Twórcy z Media Molecule, studia znanego przede wszystkim z serii LittleBigPlanet, poszli o krok dalej i nie tylko pozwalają nam zagrać w ich tytuł, ale także wykreować swój własny. Dreams to w założeniu pozycja, która pozwoli spełnić nasze growe marzenia i dzięki której stworzymy tytuł w jaki zawsze chcieliśmy zagrać.

Na tapecie
Final Fantasy VII Remake