Agent 47 powróci w marcu, jednak w betę zagramy już za tydzień

Agent 47 powróci w marcu, jednak w betę zagramy już za tydzień

Nowy Hitman - w wydaniu epizodycznym - zadebiutuje 11 marca. Jak zdradza Io-Interactive, fabuła ma być prowadzona w konwencji telewizyjnych serialów, a kolejne epizody skupią się zarówno na celach Agenta 47, jak i w szerszym kontekście na samym protagoniście, Dianie Burnwood, agencji ICA oraz zupełnie nowych postaciach.

Agent 47 na pokazie mody

Agent 47 na pokazie mody

IO Interactive pokazało nowy, 15-minutowy fragment rozgrywki z Hitmana, na którym Agent 47 wykonuje zlecenie podczas pokazu mody.

[AKTUALIZACJA] Agent 47 powraca

[AKTUALIZACJA] Agent 47 powraca

Na konferencji Sony, która odbyła się minionej nocy, pokazano zwiastun nowego Hitmana, nad którym pracuje IO Interactive. Na Agenta 47 czekać będą nowe zlecenia, których realizacja rozpocznie się 8 grudnia.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Spider-Man od Insomniac Games zdobył serca graczy w 2018 roku, i to nie tylko fanów komiksów od Marvela. Był to po prostu bardzo fajny tytuł, z ciekawą fabułą i bardzo przemyślaną rozgrywką. Dwa lata później, na start nowej generacji konsol, Insomaniacy przygotowali kolejnego Spidera. Peter Parker ma jednak tym razem wolne, a porządku w Nowym Jorku pilnuje Miles Morales.

Astro’s Playroom

Astro’s Playroom

Jest! Na rynku jest już konsola nowej generacji firmy Sony, PlayStation 5. Po siedmiu latach, co zresztą jest kompletnym standardem, doczekaliśmy się sprzętu pomyślanego o przyszłości, z dyskiem SSD, znacznie wydajniejszymi bebechami oraz wspaniałym padem Dualsense. Poznajcie Astro, czyli robocika, który Wam to wszystko prezentuje.