Agent 47 powróci w marcu, jednak w betę zagramy już za tydzień

Agent 47 powróci w marcu, jednak w betę zagramy już za tydzień

Nowy Hitman - w wydaniu epizodycznym - zadebiutuje 11 marca. Jak zdradza Io-Interactive, fabuła ma być prowadzona w konwencji telewizyjnych serialów, a kolejne epizody skupią się zarówno na celach Agenta 47, jak i w szerszym kontekście na samym protagoniście, Dianie Burnwood, agencji ICA oraz zupełnie nowych postaciach.

Agent 47 na pokazie mody

Agent 47 na pokazie mody

IO Interactive pokazało nowy, 15-minutowy fragment rozgrywki z Hitmana, na którym Agent 47 wykonuje zlecenie podczas pokazu mody.

[AKTUALIZACJA] Agent 47 powraca

[AKTUALIZACJA] Agent 47 powraca

Na konferencji Sony, która odbyła się minionej nocy, pokazano zwiastun nowego Hitmana, nad którym pracuje IO Interactive. Na Agenta 47 czekać będą nowe zlecenia, których realizacja rozpocznie się 8 grudnia.

Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro: Shadows Die Twice

Na pewno wielu fanów serii Souls oraz Bloodborne ucieszyło się na wieść, że From Software pracuje nad kolejną swoją grą, tym razem umiejscowioną w klimatach feudalnej Japonii. Wszak ich gry akcji z elementami RPG, cechujące się wyższym poziomem trudności i uczące graczy cierpliwości, zdobyły dużą popularność, właśnie dzięki temu charakterystycznemu modelowi rozgrywki. Po przejściu i wyplatynowaniu Sekiro stwierdzam jednak, że radość ta mogła być przedwczesna.

Spyro Reignited Trilogy

Spyro Reignited Trilogy

Reignited Trilogy to okazja, aby ponownie pozbierać orby i diamenty w kolorowej, godnej obecnej generacji konsol oprawie graficznej. Właśnie tak powinno robić się remastery, dzięki czemu dzieciaki mają okazję świetnie się bawić i poznać pociesznego, fioletowego smoka i towarzyszącą mu przy boku ważkę, a takie stare konie jak ja przypomnieć sobie beztroskie czasy dzieciństwa.

Na tapecie
Days Gone