Horizon dla gogli PSVR2 zaprezentowany, a dwójka otrzymała nową grę plus i ultra poziom trudności

Horizon dla gogli PSVR2 zaprezentowany, a dwójka otrzymała nową grę plus i ultra poziom trudności

Na czerwcowym State of Play mieliśmy okazję zanurzyć się w uniwersum Horizon - i to dwukrotnie. Po pierwsze, poznaliśmy szczegóły najnowszej aktualizacji do Forbidden West (już dostępnej), dzięki której tytuł otrzymał tryb "Nowa Gra +" oraz kolejny, jeszcze wyższy poziom trudności - Ultra Hard. Po drugie, w pełnej okazałości zobaczyliśmy Horizon Call of the Mountain, czyli grę przeznaczoną na nadchodzące gogle PSVR2.

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.