Oferta PlayStation Plus na październik 2022 roku

Oferta PlayStation Plus na październik 2022 roku

Bijatyka, wyścigi czy strzelanka? Jeśli macie dylemat, jaki gatunek ogrywać w październiku to już nie musicie go mieć - Sony bowiem, w ramach usługi PS Plus, udostępni gry ze wszystkich tych gatunków.

Samochodziki Hot Wheels wracają na wirtualne trasy

Samochodziki Hot Wheels wracają na wirtualne trasy

Marka zabawkowych samochodów Hot Wheels otrzyma kolejną produkcję, w której weźmiemy udział w serii arcade'owych wyścigów, zarówno samotnie, jak i ze znajomymi w sieci. Będziemy driftować, skakać i zdarzać się na wielu charakterystycznych, pomarańczowych trasach. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.