Kangurek Kao powraca już w tym miesiącu! Poznajcie skocznych bohaterów

Kangurek Kao powraca już w tym miesiącu! Poznajcie skocznych bohaterów

Jeszcze w tym miesiącu co poniektórzy z nas będą mieli okazję przypomnieć sobie dzieciństwo. Za kilkanaście dni zadebiutuje bowiem czwarta, pełnoprawna odsłona Kangurka Kao, popularnej w naszym kraju serii platformówek, która przez ostatnie piętnaście lat odeszła nieco w zapomnienie. Jednak teraz, dzięki warszawskiemu studiu Tate Multimedia (a więc w zasadzie temu samemu, które odpowiada za pierwsze trzy części), ponownie wcielimy się w skocznego protagonistę, tym razem szukając siostry.

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.