Kangurek Kao powraca już w tym miesiącu! Poznajcie skocznych bohaterów

Kangurek Kao powraca już w tym miesiącu! Poznajcie skocznych bohaterów

Jeszcze w tym miesiącu co poniektórzy z nas będą mieli okazję przypomnieć sobie dzieciństwo. Za kilkanaście dni zadebiutuje bowiem czwarta, pełnoprawna odsłona Kangurka Kao, popularnej w naszym kraju serii platformówek, która przez ostatnie piętnaście lat odeszła nieco w zapomnienie. Jednak teraz, dzięki warszawskiemu studiu Tate Multimedia (a więc w zasadzie temu samemu, które odpowiada za pierwsze trzy części), ponownie wcielimy się w skocznego protagonistę, tym razem szukając siostry.

Elden Ring

Elden Ring

Na nową grę od From Software czekać nam było dane równo trzy lata, jednakże najnowszy tytuł od japońskiego studia wynagradza nam ten czas z nawiązką. Wydany przed chwilą Elden Ring łączy w sobie wszystko, co najlepsze soulsy miały do zaoferowania do tej pory - poczynając od Demon's Souls, a na Sekiro kończąc - a do tego dorzuca całkowitą nowość: otwarty, różnorodny i niebezpieczny świat. Zapraszam na wyprawę do Ziem Pomiędzy!

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Dokładnie pięć lat temu Guerrilla Games zaprezentowało nam swoją wizję świata przyszłości, który w zasadzie cofnął ludzkość w przeszłość. Na ziemi dominowały bowiem maszyny, na wzór zwierząt i dinozaurów, a ludzkość walczyła o przetrwanie, zamieszkując nieliczne i dość prymitywne osady, traktując znany nam świat niczym mit. W jednej z takich osad mieszkała Aloy, rudowłosa łowczyni, dla której los przewidział coś więcej, niż tylko codzienną walkę o przetrwanie. Teraz mamy okazję poznać dalszą część jest historii.