Sora i Donald powrócą! Square Enix potwierdza Kingdom Hearts IV!

Sora i Donald powrócą! Square Enix potwierdza Kingdom Hearts IV!

Na tę informację zapewne z niecierpliwością czekali wszyscy fani crossovera uniwersum bajek Disneya z kunsztem programistycznym Square Enix. Japoński deweloper i wydawca ogłosił właśnie, że w przygotowaniu jest czwarta, pełnoprawna odsłona serii Kingdom Hearts. Niestety, na ten moment nie jest znana data premiery tytułu...

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?